Emulators CZ - Logo vytvořil Zdeněk Musil

Poslední update:
21.10.2000, 18:30

Přístupy
od 23.10.2000:

  

Pokemon TV Guide #007
  Novinky

  Arcade emulátory

  Domácí počítače

  Konzole

  Handheldy

  Ostatní

  Kontakt
    ICQ #2562871
   
  Vyhledávání

Nic v menu nevidíte?  
Klikněte SEM!


Vodní krásky z Blankytného města (The Water Flowers of Cerulean City)

Družina pokračuje v cestě do Blankytného města. Pouze Misty, zdá se, se tam nějak nechce. Nakonec se tiše vytratí, a do města tak vstupuje jen Ash, Brock a Pikachu. Hned v úvodu je čeká výslech - někdo ukradl obří vysavač a hadici (kdo asi - Rakeťáci), a policistka Jenny (je to stejné jako u zdravotních sester Joy - všechny policistky se tady zřejmě jmenují Jenny) se nedívá na cizince s důvěrou. Naštěstí Ash už má svoje zkušenosti, a rutinovaně se prokáže svým pokedexem. Brock se pokouší Jenny sbalit, ale je rázně odmítnut jako příliš mladý... :-)
07pic.jpg (6337 bytes)Ash mířil do Blankytného města především proto, že je tu další stadion, kde může získat odznak umožňující mu vstup do Pokémoní Ligy. Pokouší se vytáhnout nějaké rozumy z Brocka, ale ten je solidární s jinými trenéry a nic nepráskne. Ash se tedy musí na stadion vydat sám. Stadion je plný nadšených diváků, aplaudujících produkci trojice "senzačních sester akvabel". Po zápasech pokémonu ani vidu ani slechu. Ash proniká do útrob stadionu, a potkává tři sestry osobně. Ve strhujícím dialogu se dozvídá, že ony opravdu jsou (společně) trenérkami místního stadionu. Bohužel se jim ale právě teď moc nechce zápasit, neboť jsou zdeptány třemi porážkami od trenérů z Oblázkového města (Ash je tu zase poslední). Proto mají všechny Pokémony na vyléčení v Pokémoním středisku, a momentálně disponují pouze polochcíplou rybkou Goldeen. Už to vypadá že tedy z technických důvodů žádný zápas nebude, a Ash zase získá odznak zadarmo. Když tu najednou se na scéně znovu objevuje Misty. Jak se zdá, je čtvrtou ze "Senzačních sester akvabel", a proto se jí asi do Blankytného města moc nechtělo. Ostatně důvod je zjevný - ostatní tři si ji pořád dobírají, v principu jde o to že je ošklivá a neumí vůbec trénovat pokémony ("jsou jen tři senzační sestry a jeden prcek"). Jenže Misty jediná má Pokémony schopné boje, a tak její zápas s Ashem začíná.
Ash povolává Pikachu, a ten opět neuvěřitelně roztomile odmítá proti Misty nastoupit - takže nakonec musí vzít zavděk Butterfree. Misty znovu vytahuje Staryu, která se jí tak osvědčila minule proti Meowthovi. Když Staryu stáhne Butterfree pod vodu, vymění ji Ash za Pidgeotta, a Misty povolá místo Staryu její evolvnutou verzi Starmie. Zajímavý boj přeruší vpád Rakeťáků. Přivezli si ukradený obří vysavač, a mají vychytralý plán vysát všechnu vodu a s ní i všechny vodní pokémony. Jako obvykle jejich plán funguje jen chvilku - při pokusu o nasátí Pikachu použije chytrý žluťák elektrický šok, a protože voda vede elektřinu docela dobře, Rakeťáci jsou zase v p... pryč.
Přestože zápas nebyl dokončen, Ash získává už druhý odznak. Před stadionem se setkávají s Brockem, a společně odcházejí za novým dobrodružství v družné hádce kdo by asi vyhrál, kdyby zápas Ash vs Misty pokračoval...


Nahoru
© Emulators CZ - založeno v říjnu 1997. Grafický design - © Petrex Webdesign
Tyto stránky by nemohly existovat bez pomoci firmy InterneXt 2000