Emulators CZ - Logo vytvořil Zdeněk Musil

Poslední update:
30.10.2000, 18:30

Přístupy
od 30.10.2000:

  

Pokemon TV Guide #010
  Novinky

  Arcade emulátory

  Domácí počítače

  Konzole

  Handheldy

  Ostatní

  Kontakt
    ICQ #2562871
   
  Vyhledávání

Nic v menu nevidíte?  
Klikněte SEM!


Bulbasaur a utajená vesnice (Bulbasaur and the Hidden Village)

Ash s ostatními ještě stále bloudí lesem, a hledá cestu do Rumělkového města. Když si dají přestávku, Ash zpozoruje u potoka pokemona Oddishe, a upamatuje se, že by vlastně měl pokemony chytat. Jenže Misty je rychlejší, a posílá Starmie do boje. Oddish je chcípáček, a tak to vypadá že Misty bude mít nového pokemona. Jenže - najednou se objeví Bulbasaur, a odrazí už letící Mistin pokeball. To je panečku pořádnej pokemon. Snadno vyřídí Starmie, a také Butterfree kterou iniciativně vyslal Ash. S Oddishem mizí v křoví před zraky zkoprnělé družiny.

Nezbývá než pokračovat dál v cestě. Při přechodu visutého mostu se přetrhne několik lan (žeby Pikachu přece jen byl moc vypasný?), a Brock spadne do řeky. Ostatní se zachrání s vynaložením všech sil, a vyrážejí ho hledat. Les se překvapivě jen hemží pastmi - nejpve Misty spadne do jámy, a pak se všichni chytí do sítě. Žeby Rakeťáci?

Zatímco Ash bezmocně visí v síti, a nahlas přemýšlí co asi strašného se stalo s Brockem, ten se objeví živý a zdravý pod stromem a odřízne je. Voda ho daleko neodnesla - náhodou ho zachránila manga krasavice Melanie. Ta má v lese neoficiální ošetřovnu pro pokémony, a je jich tam tedy požehnaně. Samí co Ash ještě nemá... :-) Bohužel toho samozřejmě ani nenapadne, aby zdejší oslabené pokemony pochytal. Jiné by to ale napadnout mohlo, a proto Melanie líčí po lese pasti - ostatně i ten zřícený most byl jednou z nich.

Pastí si zatím dosyta užívají Rakeťáci, kteří postupují směrem k chaloupce s jasným záměrem nachytat si spousty oslabených pokémonů.

Idyla u střediska, kdy Brock pomáhá ošetřovat pokémony, a Misty se usmiřuje s Oddishem, je narušena rázným příchodem Bulbasaura. Melanie vysvětluje, že Bulbasaur je zdejším ochráncem - jako výjimečně silný a bojovný pokemon je spolehlivým strážcem vesnice před nenechavými trenéry. Před tak nenechavými jako jsou třeba Rakeťáci, kteří právě přistáli u vesnice se svým stadionem, a pokoušejí se svým supervysavačem nasát všechny pokemony. Za vydatné pomoci Ashe a Bulbasaura se podaří všechny pokemony ukrýt v chatě. Nakonec Ash povolá Pidgeota aby vyvolal tornádo, a tak jsou plány Rakeťáků opět zmařeny...

Melanie se rozhodla, že pomoc Bulbasaura už pro vesnici není nezbytná, a že by mu lépe prospělo vyrazit si do světa po boku nějakého dobrého trenéra. Nepochopitelně si volí Ash, a Bulbasaur dokonce souhlasí - ovšem pod podmínkou že ho Ash nejprve porazí v regulérním souboji. V souboji s Pikachu. Pikachu je v poslední době opravdu ve formě, a tak celkem snadno vítězí. Ash po dlouhé době získává nového pokemona.


Nahoru
© Emulators CZ - založeno v říjnu 1997. Grafický design - © Petrex Webdesign
Tyto stránky by nemohly existovat bez pomoci firmy InterneXt 2000