Emulators CZ - Logo vytvořil Zdeněk Musil

Poslední update:
10.11.2000, 18:30

Přístupy
od 11.11.2000:

  

Pokemon TV Guide #011
  Novinky

  Arcade emulátory

  Domácí počítače

  Konzole

  Handheldy

  Ostatní

  Kontakt
    ICQ #2562871
   
  Vyhledávání

Nic v menu nevidíte?  
Klikněte SEM!


Charmander - zatoulaný pokémon (Charmander - The Stray Pokémon)

Ash s přáteli i nadále bloudí lesem, a už desátý den hledají cestu do Rumělkového města. Cestou narazí na hromadu kamení, na jejímž vrcholu leží ohnivý pokémon Charmander. To je pokémon, kterého si původně Ash přál jako svého prvního - i když co si budeme namlouvat, kvalit Pikachu nedosahuje... :-) Charmander vypadá chcíple, a tak se ho Ash pokusí chytit. Po dvou neúspěšných pokusech, kdy se Charmanderovi do pokeballu zjevně nechce, se Pikachu vypraví zjistit co se děje. Ve standardně roztomilé zcéně, kdy Pikachu tlumočí družině co se dozvěděl, se ukáže, že Charmander tady čeká na svého pána. A tak ho nechávají osudu, a vyrážejí na další cestu.

Po chvíli se jim zdárně podaří najít lesní pokémoní středisko. Právě včas, neboť propuká prudký liják. A i kvůli němu nemohou naši útlocitní hrdinové zapomenout na Charmandera, kterému asi v lese nebude nejveseleji - pokud mu totiž zhasne plamínek, který mu od narození hoří na konci ocasu, umře.

Ve střediskou jsou náhodou svědky rozmluvy, kde se trenér Damián vytahuje kolik že už má pokémonů, a jak si dokonce mohl dovolit nechat jednoho slabého v lese s tím, že mu namluvil že se pro něj vrátí. To rozběsní jindy kliďase Brocka k nepříčetnosti, ale v nastalé krátké hádce je to nakonec Ash, kdo je ochoten podstoupit souboj aby donutil Damiána vrátit se do lesa pro Charmandera. Damián má plnou nároč pokeballů, ale jelikož žádný trenér nemůže mít u sebe za žádných okolností víc jak 6 pokémonů, zřejmě by se dalo s úspěchem pochybovat o tom, kolik jich je opravdu plných. Bohužel divák se to nedozví, protože souboj v zárodku udusí zdravotní sestra Joy.

Do lesa tak za bouřky nakonec vyráží na záchrannou akci Ash, Pikachu, Misty a Brock. Na místo se dostanou právě včas - Charmander nejen že z posledních sil udržuje svůj plamínek, ale navíc se musí bránit útoků zuřivých Spearows. Tenhle problém ale vyřeší Pikachu po svém - bleskovým útokem... :-)

Bylo to o fous, ale Charmander přežil - a po pomoci sestry Joy je přes noc opět ve skvělé formě. Dokonce v tak skvělé, že ráno uprchne z střediska, a vydá se zpět do lesa na skálu dál čekat na Damiána.

V příběhu nastává pauza, a podíváme se co dělají Rakeťáci. Nu žádné překvapení - osnovají další plán na polapení Pikachu. Trik se zamaskovanou jámou, to už tu bylo mockrát. Tentokrát do ní ale vyjímečně nespadnou sami... :-)

Po cestě přichází naše družina, a nastává z hlediska Rakeťáků ideální situace - Ash, Misty a Brock spadnou do jámy, a Pikachu zůstane nahoře sám! A přesně tak si to také naplánovali. V jejich gumových anti-pikachu oblecích na ně elektrické útoky neplatí, a na prchajícího Pikachu mají fintu v podobě anti-pikachu bazooky. To je zatím určitě to nejlepší, co od začátku série Rakeťáci vymysleli. Bazooka plivající samonavádějí gumovou bublinu, která Pikachu obklopí, pohltí a zneškodní. Už to vypadá, že zlo taky jednou konečně zvítězilu, když tu náhle po cestě dorazí Charmander. Žádá si okamžitého propuštění Pikachu, a žádost podpoří mohutným plamenem, takže je jí vyhověno a Rakeťáci se musí vzdálit svým obvyklým způsobem - útěkem.

Ještě ale nenastal čas pro happyend. Stále je tu Charmanderův vlastník Damián, který jeho akci sledoval z povzdálí, a zase by ho chtěl zpět. Naštěstí Charmander není idiot, a tak spolu s Pikachu vysvětlí Damiánovi, že nemá zájem - viz dolní dva obrázky.

A tak získal Ash svého pátého pokémona... a může i s přáteli pokračovat v cestě do Rumělkového města.Nahoru
© Emulators CZ - založeno v říjnu 1997. Grafický design - © Petrex Webdesign
Tyto stránky by nemohly existovat bez pomoci firmy InterneXt 2000